Vždy se schopným ochráncem

Written by hatria.cz
.


Najít stabilní zaměstnání ve vašem městě nebylo jednoduché. Podařilo se vám to až po několika měsících. Získali jste však pracovní pozici, která vyžaduje práci ve třísměnném provozu, a také musíte kus dojíždět městskou hromadnou dopravou. V letním období vám třísměnný provoz a dojíždění nečiní žádné obtíže, ale v době, kdy se stmívá dříve, už máte obavy pohybovat se bez doprovodu v pozdních večerních hodinách, nebo brzkých ranních. Bývá dlouho tma a vy musíte procházet cestou na zastávku parkem, který je velmi špatně osvětlen. Každý den to pro vás znamená pocity nepříjemného strachu a zdá se vám, že těch pár minut chůze v šeru, nebo dokonce ve tmě, trvá i mnoho hodin.

bojovník
 
Než začnete přemýšlet o tom, že změníte zaměstnání, zkuste si pořídit něco na svou ochranu. Ani zbrojní průkaz, ani osobní trenér bojového umění nebude potřeba. Máme na mysli něco mnohem levnějšího, co použijete velmi snadno. Paralyzér v kapse vašeho kabátu, nebo v kabelce, je to, co vám dodá pocit bezpečí.
 
Jeho použití se nemusíte bát. Slouží pouze k tomu, aby odrazil útočníka, avšak mu nezpůsobí žádné zranění. Bude pouze na chvíli ochromen a vy získáte možnost přivolat pomoc policie. Použití paralyzérů je u nás zcela legální, dokonce můžete využít model, který připomíná deštník, nebo baterku. S takovým předmětem v ruce nebude váš útočník předpokládat žádný odpor a vy snadno ochráníte svůj majetek nebo dokonce zdraví.

.

sport
 
Nejen pro vás, ale i pro vaše blízké
Protože znáte ten nepříjemný pocit strachu, když procházíte sami parkem v blízkosti vašeho domu, pořiďte paralyzér nejen sobě, ale i svým blízkým. Předáváte dárek, který říká, že o jejich bezpečí máte starost a že vám záleží na tom, aby už nikdy nemuseli procházet parkem se strachem.
 
Nejedná se o vysokou pořizovací částku, a přesto si kupujete pocit bezpečí, který je k nezaplacení!

Ohodnoťte příspěvek
.