Ozdobte svůj dekolt vhodným doplňkem

Written by hatria.cz

Ženy jsou známé tým, že mají své přednosti ve vrchních partií. Proto se k jejich dekoltu přitahuje obzvláště velká pozornost. Nemusíte mít jenom nádherná prsa, bohatě postačí, když váš dekolt ozvláštníte něčím jiným, co k vám bezpochyby přivede každý pohled. Vyberte si z řady doplňků a budete za hvězdu i bez větších předností.
náhrdelník k šatům
1.      Nehasnoucí klenot v podobě náhrdelníku– vybrat si správný náhrdelník se může zdát těžká volba, ale není to nic, čemu byste musela věnovat dlouhé hodiny. Pokud chcete, aby váš outfit ladil se vším všudy včetně doplňků, pořiďte si do vaší sbírky náhrdelníky z obyčejné bižuterie. Jestli, ale chcete vyčnívat a mít na vašem krku něco, co vás i nějakým způsobem charakterizuje, neváhejte se rozhlédnout po zlatě, stříbře, nebo chirurgické oceli.
jahody v klobouku

2.      V zimě můžete taky zapůsobit– zimní období sebou přináší nutnost chránit si váš krk nějakou šálou, nebo šátkem. I tento kus oblečení se může stát vaším osobitým doplňkem. Šátek působí elegantně, vkusně a pohodlně. Netlačí a dodá vám potřebný kus tepla, ale přitom příliš nezahřívá. Můžete ho nosit kdykoliv se venku ochladí, nebo i ve vašem zaměstnání, protože na rozdíl od čepice, šátek můžete nosit celý den.